Levopront. Koupit raději jiný pro dítě 8 měsíců? A jaký?

Zodpovězené
11. pro 2020

Dobrý den,

byla jsem v lékárně malému na nějaký sirup na suchý kašel. Syn má 8 měsíců a 10 kg.Opravdu zakašle sem tam. Lékárnice mi dala Levopront, že je jediný na suchý kašel. V příbalovém letáku, ale teď čtu, že se do dvou let nesmí užívat. Jsem zmatená, mám koupit raději něco jiného popř. co?

Děkuji

Dobrý den,

doporučuji koupit na suchý kašel Stoptussin nebo Sinecod. Oba přípravky jsou vhodné od kojeneckého věku, Levopront si schovejte na později 🙂.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová