Novorozenec, plně kojený, skoro vůbec nečůrá. Co dělat?

Zodpovězené
2. čer 2021

Dobrý den,

mám 5denní miminko, plně kojeno, necelý 2. den kaká už 3krát denně, ale skoro vůbec nečůrá, a pokud ano, úplně maličko, v noci vůbec. Všechna vyšetření byla v pořádku a máme vysokou žloutenku.

Co mám dělat? Mám dávat trochu čaje než sí to kojení a vše sedne?

Děkuji

Dobrý den,

už jste doma, propuštění z porodnice? Novorozenec by měl za 24 h pomočit aspoň 6 látkových plen. Určitě kontaktujte pediatra, novorozence je třeba brzy zkontrolovat. Zatím dítě kojte, po 2-2,5 hodinách.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová