Vyrážka a teplota. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
29. srp 2022

Dobrý den,

prosím o radu. Syn má druhý den teploty a dnes se objevila vyrážka na bříšku.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

omlouvám se, ale napsal/a jste velmi málo informací k tomu, abych mohla udělat nějaký závěr.

Potřebovala bych doplňující informace. Věk dítěte? Zda vyrážka svědí? Zda jsou u dítěte příznaky nějakého infektu? Zda jste na horečku podávali nějaké léky? Zda nedošlo k zavedení nové potraviny/pracího prášku/plazení se např. v trávě/použití opalovacího krému? Zda nebyl v kontaktu s nějakou infekční chorobou?

Pouze z Vámi podaných informací diagnózu stanovit nemohu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká