Adamex Mobi, Bebetto Luca versus Roan Bass Next. Který je nejlepší?

Zodpovězené
18. črc 2022

Ahoj,

miminko čekáme na začátku prosince. Hledám kočárek, který má větší hlubokou korbu, hlavně kvůli fusaku. Hledám také minimálně dvojkombinaci a za dobrou cenu. Hluboká korba by se měla polohovat. Stříška prodloužená.

Tyto tři kočárky - Adamex kombinovaný kočárek 2v1 MOBI, Bebetto Luca dvojkombinace nebo Roan Bass Next se mi zamlouvají a nemůžu si vybrat.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

z těchto tří modelů se nejvíce přikláním k Roan Bass Next. Jedná se o velmi oblíbený model, se kterým jsou maminky spokojené a má z nich nejlepší provedení.

O něco více pak doporučuji model Tutis Uno3+. Jedná se o podobný typ, ale má výrazně nižší hmotnost a tím lepší ovládání či skládání. Potěší i vyšší nosnost u sporťáku (22 kg).

Nebo to může být i Espiro Husky 2022, recenze najdeš spíše pod jeho starším názvem - Baby Design Husky. Značky Baby Design a Espiro se spojily, jedná se tedy o totožný model, jen v jiném barevném provedení. Zaujme především dostupnou cenou a bohatým příslušenstvím, včetně výbavy na zimu. Nevýhodou je vyšší hmotnost, ale i tak je kočárek dobře složitelný i ovladatelný.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie