Adamex Zico versus Roan Bloom. Který je více do terénu?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně výběru kočárku. Momentálně se rozhodujeme mezi dvěma typy, a to... Adamex Zico a Roan Bloom.
Kočárek bude využíván jak ve městě, tak i v terénu - les, příroda, hory.
Je některý z těchto dvou víc uzpůsobený k jízdě v terénu?

Předem dekuji

Ahoj,

pokud Ti jde vyloženě o jízdní vlastnosti, tak oba kočárky jsou na tom na stejno 🙂. Najdeš u nich bezúdržbová kola plněná gelem a velmi dobré odpružení, které jim umožňuje houpání. Se zhoršeným terénem si tak poradí velmi dobře. Zaměřila bych se proto více na celkové parametry, jako je hmotnost, skládání a prostornost jak hluboké korby, tak i sporťáku, aby Ti plně vyhovoval.

Já osobně bych zvolila spíše Roan Bloom, protože patří k oblíbeným kočárkům a maminky jsou s ním víceméně spokojené. Celkově je značka Roan hodnocená velmi dobře, což je u polských kočárků důležité, protože většina nemá tak kvalitní zpracování a bývají časté reklamace.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie