Avova City Ranger, Cybex Beezy, Cybex Eezy S+². Který z nich vybrat?

Zodpovězené
9. črc 2022

Dobrý den,

potřebuji kočárek na cestování. Skladný, lehký, nejlépe do polohy v leže, odvětrávání, prodloužená stříška, stabilní. Kočárek Avova City Ranger mě velice zaujal, ale zde čtu, že nejde úplně do lehu, když jsem však malé zkoušela, přišlo mi to v pohodě, rozhodně ne jako např. Joolz. Rozhoduji se však mezi Cybex Beezy nebo Cybex Eezy S+² - tam však řeším odvětrávání.

Máte zkušenost s vybranými kočárky?

Děkuji

Ahoj,

co se týče modelů Cybex, tak bych zvážila spíše Cybex Eezy S+². Má větší kola, nižší hmotnost a celkově je pro dítě prostornější.

Nejvíce Tvým požadavkům vyhovuje Avova City Ranger. Od modelu Cybex Eezy S+² se liší automatickým skládáním, kolmějším sezením, méně okoukaným designem a hlavně má větrací okénko ve stříšce. Nevýhodou je nemožnost aretace předních kol, ale odpružení má dobré a celkově je to velmi dobře ovladatelný kočárek. Leh není v úplné rovině - má mírný sklon, ale po zatížení dítětem je minimální. Pokud jsi ho vyzkoušela a vyhovoval Ti, tak bych do něj určitě šla.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie