Avova City Ranger versus Inglesina Maior. Pro který se rozhodnout?

Zodpovězené
16. kvě 2022

Dobrý den,

rozhoduji se mezi těmito kočárky, splňují pro mě vše, co bych chtěla. Jako hlavní kočárek máme Joolz Day+ a chtěla bych něco skladného. Jaké jsou prosím jejich plusy a mínusy? Pro který se spíše rozhodnout?

Předem děkuji za odpověď

Ahoj,

oba modely jsou velmi povedené a doporučuji je ráda, takže výběr bude těžký 🙂.

Avova City Ranger se liší vyšší hmotností (o cca 1,5 kg) a menším rozměrem po složení. Může Tě zaujmout i automatickým skládáním, kvalitnějším materiálem kol, delší stříškou, praktickou magnetickou přezkou u pásu nebo i svým designem a barevnějším provedením. Rukojeť má ve výšce 105,5 cm.

Inglesina Maior patří k těm lehčím kočárkům a na svůj typ má velká zadní kola a citelné odpružení. Díky výše položené rukojeti (107 cm) je vhodný i pro vysoké rodiče.

Ani jeden nebude špatnou volbou, ale pokud Ti jde o skladnost, tak bych doporučila více Avova City Ranger.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie