Baby Jogger City Mini GT2 versus Thule Spring. Který je lepší?

Zodpovězené
13. dub 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi Thule Spring a Baby Jogger City Mini GT2. Hledám sporťák pro 9měsíční, který zvládne příležitostně i mírný terén (lesní cesta), nerozhrká se po roce, je snadno ovladatelný a skladný.

Vychází mi to na Baby Jogger City, ale vizuálně se mi až tak nelíbí. Tam mě láká Thule, k jehož vizuálu se přiblížil Baby Jogger City Mini GT2 2 Single.

Jaký je rozdíl ve srovnání s Baby Jogger City Mini GT2?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem řešila stejnou volbu jako ty a rozhodla jsem se pro Baby Jogger City Mini GT2 🙂.

Thule Spring je lehčí (10 kg), ale prostorově je o dost menší a nemá polohování nohou, takže je nutné ho dokoupit zvlášť. Oproti Baby Jogger City Mini GT2 má výhodu v tom, že nemá zadní středovou tyč u kol, která často překáží v chůzi vysokých rodičů. Dále má lépe přístupný nákupní košík, delší stříšku a celkově působí elegantněji. Rukojeť má teleskopickou.

Baby Jogger City Mini GT2 zase nabídne mnohem větší rozměry sezení, a to jak na šířku, tak i na délku. Stříšku má položenou výše, takže se do kočárku vejde pohodlně i větší dítě a stále má dost místa nad hlavou. Co se týče jízdních vlastností, tak jsou srovnatelné, ale GT2 mi přijde lépe odpružený a ne tak "tvrdý". Rukojeť má kloubovou a lze je nastavit do podobné výšky.

I když se mi Thule Spring líbí vzhledově mnohem více, tak Baby Jogger City Mini GT2 mě zaujal především rozměrným sezením a pro mě lepšími jízdními vlastnostmi. Každopádně se jedná o velmi podobné a povedené kočárky, takže ani jedním neuděláš chybu. Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie