Babystyle Oyster 3, Zopa Move Cross 2 a Muuvo Quick 4.0. Který je nejlepší pro 16měsíční dítě?

Zodpovězené
28. lis 2023

Ahoj,

chtěla bych Tě poprosit o doporučení, který otočný sportovní kočárek vybrat pro mého 16měsíčního a 83 cm vysokého prcka. Momentálně mám Bugaboo Fox 2, který je pro mě fakt výborný. Mám ale pocit, že v pozici lehu se bude za chvíli hlavičkou dotýkat stříšky. Místa na nohy má ještě mnoho. Syn preferuje jízdu v protisměru a spí výhradně v kočárku. Poohlížím se po něčem s rovným ledem, co zvládne vesnické cesty a chodníky, má výškově nastavitelnou stříšku, teleskopickou rukojeť, nosnost do 22 kg a mohl by nám vydržet do konce kočárkovacího období.

Moc se mi líbí Babystyle Oyster 3, co se designu týče. A uvažuji ještě nad Zopa Move Cross 2. Možná ještě Muuvo Quick 4.0.

Jaký je Tvůj názor?

Na Bugaboo Bee 6 mě odrazují malá kolečka.

Děkuji

Ahoj,

osobně bych volila mezi Zopa Move Cross 2 a Muuvo Quick 4.0. Oba mají perforované zádové opěrky, která v horkých letních dnech vytvoří uvnitř kočárku příjemné odvětrávání. Zároveň mají výškově stavitelné zádové opěrky, které se přizpůsobí aktuální výšce dítěte. Jejich sedadla jsou vhodná i pro větší děti díky 50 cm výšce. Oba jsou určeny pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu i po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a dobrá manipulovatelnost jim umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujmou jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka