Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babystyle Oyster 3 je nejnovější verzí vlajkového modelu značky. Do oběhu se chystá v polovině roku 2018. Kočárek si zachovává původní nepřekombinovaný styl i barevnost tolik typickou pro řadu Oyster. V nové verzi ale získal hranatější vzhled zaměřený na funkčnost.

Sedadlo je měkce polstrováno a barevně sladěno s polštářkem, který je jeho součástí. Je podstatně zvětšené, takže zvládne i starší dítě. Tomu můžeš přizpůsobit i výškově nastavitelnou stříšku (nastavováním přizpůsobující i výšku popruhů) nebo prodloužitelnou opěrku noh. Oyster 3 je po složení mnohem více kompaktnější, protože se překlopením konstrukce jednoduše složí i sedadlo. Oyster 3 projede i horší terén, za což vděčí hlavně zvětšeným kolečkům v nové kvalitě.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 57 × 77
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 57 × 37
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobry den, je nekde mozne najit rozmery korbičky? Zatim jsem na tento parametr nenarazila. Dekuji
Ahoj, zatím nejsou přesnější rozměry známy - model zatím jen vyšel a výrobce ani nikdo z recenzentů rozměry neudává. Přestože Babystyle není známým pro extra prostorné vaničky (obvykle jsou menší až průměrné velikosti), vylepšením tohoto modelu však byla i velikost vaničky. Jelikož dvojka měla kolem 72x31 cm vnitřní délky a šířky, trojka bude mít určitě více prostoru, než tento rozměr. Přesněji to ale budeme vědět až trochu později.
Dobrý den, kdy a kde si ho můžu koupit v ČR? Sporťák a jaká je cena? Díky
Ahoj, Oyster 3 ještě oficiálně nevyšel - očekává se každou chvílí (do obchodů v UK měl přijít kolem září 2018). Je jednou z nejočekávanějších novinek tohoto roku, takže věřím, že si pospíší :-) Předpokládaná cena je okolo 14 500 korun za sportovní kočárek (a okolo 4400 korun za vaničku) - přesnou se dozvíme až v momentě, kdy bude opravdu dostupný.