Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babystyle Oyster 2 (zkráceně nazývaný i Oy2) je novější verzí oblíbeného modelu Oyster. Oyster 2 je relativně lehký a úzký, no i přesto je dostatečně pevný. Hrubší pěnová kolečka jsou měkce odpružená na co nejdelší jízdu. Projedou všemi druhy městského terénu, vysloveně na off-road ale nejsou určeny. Na horší terén si můžeš doobjednat volitelná zadní nafukovací kolečka. Zvětšený nákupní košík zvládne ještě více nákladu.

Dvojka působí luxusněji i díky stříbrnému lemování kolem celé sedací části i stříšky. Polstrované sedadlo s integrovanou moskytiérou je ve druhé generaci ještě pohodlnější. Úplný sed je kolmější, takže děťátko se Ti při sedění nabude naklánět. Kromě tří původních poloh byla přidána i čtvrtá - úplný leh. Do sedadla teda můžeš vložit i ty nejmenší děti. Vejdou se tam i ty větší, pro jejich pohodlí totiž byly prodlouženy bezpečnostní popruhy. Modernější stříška je více zakřivená, takže se tak brzy nebude dotýkat hlavy. Navíc se roztahuje potichu, aby malého spáče nevzbudila. Pokud hledáš plnohodnotnou kombinaci od narození, vytvoříš ji pomocí hluboké vaničky či autosedačky. Ty můžeš na konstrukci nasadit v klasické výšce, anebo si je přiblížit dokoupitelnými zvyšovacími adaptéry.

Oyster si můžeš barevně nakombinovat. Na výběr jsou tři barvy konstrukce - matně stříbrná, leskle stříbrná a černá. U nového modelu je na výběr i barva koženky rukojeti. Vybrat si můžeš mezi černou anebo “velbloudí” hnědou. Ke v základě černému sedadlu si vybereš, anebo později dodatečně dokoupíš Color Packy. Barevný set obsahuje stříšku, sladěnou podložku, redukční vložku pod hlavičku a navíc i nánožník v textilní tašce. Na výběr máš množství barev včetně oblíbené páskované Vogue Humbug. Oyster 2 prošel v roce 2016 mini faceliftem. Ten zvýšil kvalitu potahů, které jsou taktéž v nabídce v nových barvách. Pro rok 2018 byl vydán i speciální Wolf Color Pack v šedé melange. Kromě toho vyšla i nová limitovaná Rose Gold Edition s konstrukcí v barvě růžového zlata, tmavými potahy nástaveb s černou nebo metalicky hnědou stříškou a kožešinovou podložkou ve výbavě.

Oyster 2 vyšel i v limitovaných edicích s ručně šitou koženou rukojetí. City Grey je celý v odstínech šedé, včetně podvozku. City Bronze je kombinací béžové a černé s bronzovou konstrukcí a lemem nástaveb. V roce 2018 překvapí edicí Rose Gold s lesklými černými potahy konstrastujícími s rámem v barvě růžového zlata.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 56 × 80–94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 55 × 52
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.