Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babystyle Oyster je nejznámějším a nejoblíbenějším modelem značky. Vyhrál vícero ocenění za design. Po vydání nové Oyster 2 verze ho najdeš i pod označením Oyster 1. Oyster je poměrně lehký a úzký, no i přesto je dostatečně pevný. Hrubší pěnová kolečka jsou měkce odpružená na co nejdelší jízdu. Projedou všemi druhy městského terénu, vysloveně na off-road ale nejsou určeny. Na horší terén si můžeš doobjednat volitelná zadní nafukovací kolečka.

Součástí měkce polstrovaného sedadla je integrovaná moskytiéra. Zádovou i nožičkovou opěrku můžeš napolohovat, ne však do úplného lehu. Sportovní část je proto vhodná pro pevnější děti. Pro ty nejmenší je určená hluboká vanička a autosedačka. Ty můžeš na konstrukci nasadit v klasické výšce, anebo si je přiblížit dokoupitelnými zvyšovacími adaptéry.

Oyster si můžeš barevně nakombinovat. Na výběr jsou tři barvy konstrukce - matně stříbrná, leskle stříbrná a černá. Ke v základě černému sedadlu si vybereš, anebo později dodatečně dokoupíš Color Packy. Barevný set obsahuje stříšku, sladěnou podložku a redukční vložku pod hlavičku v textilní tašce. Kromě dvanácti základních barev vyšly i módní Vogue edice (páskovaná, tečkovaná, květovaná anebo hvězdičková) a taktéž limitovaná růžová Indi Go Rose.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 56 × 80–94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
75 × 56 × 40
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.