Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Gesslein Indy je stylový high-endový kočárek oceněný několika cenami za design a funkčnost. Konstrukce kočárku je plně odpružená a dobře ovladatelná. Její design je soustředěný do centrálního kloubu, ve kterém se připevňují nástavby, přehazuje rukojeť a také se v něm láme při skládání. Kolečka jsou z tvrzené gumy Air+ se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

Indy si můžeš plně přizpůsobit. Konstrukci si vybíráš z bílého, černého či eloxovaného stříbrného provedení. Koženkové potahy rukojeti a madla jsou v nabídce v černé, titan, koňakové či tabákové barvě. Nejdůležitějším je ale výběr typu sportovní sedačky, kterou z Indy vytvoříš jednu z jeho čtyř variací. Na výběr je pásem polohovatelná závěsná Sport sedačka, pro značku typická Comfort sedačka přejmenovaná z původní Classic, korýtková Active sedačka a výš umístěná moderní Style sedačka. Pro plnohodnotnou kombinaci od narození si podle svých potřeb vybíráš i hlubokou vaničku. Nejjednodušší je klasická Smart s průdušnou matrací, která nahradila designovou Relax. Pevná vanička Bubble je prostorná a polohovatelná. Vaničku je také možné nahradit vložnou taškou Cozy s pevným větraným dnem, pasuje ale jen do nekorýtkových sedaček Comfort, Sport či Style. Na konstrukci je pro vytvoření cestovního systému možné připojit i autosedačku vlastní či jiných známějších značek. V nabídce je i různé volitelné příslušenství: přední terénní neotočná kolečka, různé druhy fusaků, Indira přebalovací kabelka, nánožník, slunečník č dokonce elektricky nahřívaný rukávník pro rodiče.

Sportovní nástavba Sport je prostorná neotočná sedačka volněji „zavěšená“ na konstrukci, aby lépe absorbovala nárazy. Na konstrukci je umístěná níž. Opěrku zad a nohou můžeš napolohovat až do lehu. Součástí sedačky je Loop podložka z Cell Pur pěny s vymezovačem hlavičky.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
117 × 57 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
68 × 57 × 40
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.