Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Gesslein Indy je stylový high-endový kočárek oceněný několika cenami za design i funkčnost. Konstrukce kočárku je plně odpružená a dobře ovladatelná. Její design je soustředěný do centrálního kloubu, ve kterém se připevňují nástavby, přehazuje rukojeť a také se v něm láme při skládání. Kolečka jsou z tvrzené gumy Air+ se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

Indy si můžeš plně přizpůsobit. Konstrukci si vybíráš z bílého, černého nebo eloxovaného stříbrného provedení. Koženkové potahy rukojeti a madla jsou v nabídce v černé, titan, koňakové či tabákové barvě. Nejdůležitějším je ale výběr typu sportovní sedačky, kterou z Indy vytvoříš jednu z jeho čtyř variací. Na výběr je korýtková Active sedačka, pro značku typická Comfort sedačka přejmenovaná z původní Classic, pásem polohovatelná závěsná Sport sedačka a výš umístěná moderní Style sedačka. Pro plnohodnotnou kombinaci od narození si podle svých potřeb vybíráš i hlubokou vaničku. Nejjednodušší je klasická Smart s průdušnou matrací, která nahradila designovou Relax. Pevná vanička Bubble je prostorná a polohovatelná. Vaničku je také možné nahradit vložnou taškou Cozy s pevným větraným dnem, pasuje ale jen do nekorýtkových sedaček Comfort, Sport či Style. Na konstrukci je pro vytvoření cestovního systému možné připojit i autosedačku vlastní či jiných známějších značek. V nabídce je i různě volitelné příslušenství: přední terénní neotočná kolečka, různé druhy fusaků, Indira přebalovací kabelka, nánožník, slunečník či dokonce elektricky vyhřívaný rukávník pro rodiče.

Nástavba Active je novinkou roku 2017. Je na konstrukci umístěna výš. Můžeš ji otáčet a polohovat celkovým nakloněním. Opěrka nohou se dá prodloužit, což ještě zvětší ložnou plochu sedačky. Oboustranný potah s Cell Pur pěnou je možné dokonce otočit a změnit tak vzhled kočárku.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
117 × 57 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
68 × 57 × 35
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.