Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gesslein Indy Comfort (Classic)

Gesslein Indy je stylový high-endový kočárek oceněný několika cenami za design i funkčnost. Konstrukce kočárku je plně odpružená a dobře ovladatelná. Její design je soustředěný do centrálního kloubu, ve kterém se připevňují nástavby, přehazuje rukojeť a také se v něm láme při skládání. Kolečka jsou z tvrzené gumy Air+ se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

Indy si můžeš plně přizpůsobit. Konstrukci si vybíráš z bílého, černého či eloxovaného stříbrného provedení. Koženkové potahy rukojeti a madla jsou v nabídce v černé, titan, koňakové či tabákové barvě. Nejdůležitějším je ale výběr typu sportovní sedačky, kterou z Indy vytvoříš jednu z jeho čtyř variací. Na výběr je pro značku typická Comfort sedačka přejmenovaná z původní Classic, korýtková Active sedačka, pásem polohovatelná závěsná Sport sedačka a výš umístěná moderní Style sedačka. Pro plnohodnotnou kombinaci od narození si podle svých potřeb vybíráš i hlubokou vaničku. Nejjednodušší je klasická Smart s průdušnou matrací, která nahradila designovou Relax. Pevná vanička Bubble je prostorná a polohovatelná. Vaničku je také možné nahradit vložnou taškou Cozy s pevným větraným dnem, pasuje ale jen do nekorýtkových sedaček Comfort, Sport či Style. Na konstrukci je možné pro vytvoření cestovního systému připojit i autosedačku vlastní či jiných známějších značek. V nabídce je i různě volitelné příslušenství: přední terénní neotočná kolečka, různé druhy fusaků, Indira přebalovací kabelka, nánožník, slunečník či dokonce elektricky vyhřívaný rukávník pro rodiče.

Nástavba Comfort je klasickou sedačkou značky tvarově stejnou, jaké najdeš i u kočárků řady F či M. Prostornou sedačku s XXL větranou stříškou můžeš otáčet a polohovat až do lehu. Opěrka nohou se dá dokonce prodloužit, čímž vznikne ještě delší ložná plocha. Součástí sedačky je Loop podložka z Cell Pur pěny s vymezovačem hlavičky.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
117 × 57 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
68 × 57 × 35
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.