Bude do sportovní verze Bugaboo Fox 2 pasovat vyrovnávací podložka?

Zodpovězené
13. kvě 2022

Ahoj,

mám Bugaboo Fox 2 a hledám vyrovnávací podložku. Syn bude mít 7 měsíců a snaží se po probuzení z korby vyskočit. Potřebujeme ho připoutat, ale ještě nesedí. Další problém je, že má 11 kg a korba je údajně do 9 kg.

Bude do sportovní verze Bugaboo Fox 2 pasovat vyrovnávací podložka?

Například novorozenecká vložka Stokke.

Děkuji

Ahoj,

ano, doporučuji konkrétně X-Lander X-Rest, který je navíc cenově výhodný. Jedná se o univerzální klínek a sedí do všech kočárků s korýtkovým sezením, tedy i do Bugaboo Fox 2.

Korýtkové sezení krásně vyplní a vznikne skoro rovina. Miminko tak bude mít mnohem větší pohodlí při spánku a nebude mít nožky tak zvednuté nahoru.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie