Bude na konstrukci kočárku Joolz Geo2 pasovat i jiná Joolz sportovní část?

Zodpovězené
11. črc 2023

Ahoj,

poprosím o radu.

Bude na konstrukci kočárku Joolz Geo2 pasovat i jiná Joolz sportovní část?

I s rámem, například z Joolz Day.

Děkuji

Ahoj,

nástavby (hluboká korba / sportovní sedadlo) kočárků značky Joolz nelze nasadit na jinou, než určenou konstrukci. Čili Geo nepasuje na Day či Hub. Ani naopak.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka