Bude pasovat hluboká korba, sporťák a vajíčko z Cybex Priam 3 2021 na podvozek 2019?

Zodpovězené
31. led 2023

Dobrý den,

mám Cybex Priam 3 2021 a z konstrukce podvozku mi vypadl takový oválek (vymezovací část), madlo se teď hýbe více než na druhé straně. Jde konstrukce nějak dotáhnout, nebo se musí vyměnit podvozek? Máte doporučení na opravnu s pozáručním servisem?

Přemýšlím, že zakoupím podvozek 2019, který byl méně reklamovaný. Bude na něj pasovat stávající hluboká korba, adaptéry na vajíčko a sporťák?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku kompatibility dílů Cybex Priam 3 versus Cybex Priam 4 jsem nedávno odpověděla. Připínám pro inspiraci:

Co se týká Tebou zmíněné závady, tak takto na dálku Ti neumím pomoci. Musela bych vidět, co přesně Ti z konstrukce vypadlo.

Záruční a pozáruční servis většinu dělá prodejna, kde si kočárek pořizovala. Nejznámějším prodejcem je Vandastore. Zkus je oslovit, možná Ti pomohou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka