Bude s adaptéry pasovat na kočárek Britax B-Agile 4 Plus vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovězené
23. kvě 2022

Ahoj,

mám Britax B-Agile 4 Plus a vajíčko Cybex Aton 5.

Bude to sedět také s těmito adaptéry?

Abych zbytečně nekupovala, kdyby to nebylo možné.

Děkuji za odpověď

Ahoj,

ano, ale potřebuješ k tomu dva sety adaptérů, které spojíš. První jsou klasické "click&go", na které se uchycují právě Britax Römer vajíčka a hluboké korby. Na tyto adaptéry naklikneš Britax adaptéry (Affinity a Smile), které jsou určené na Maxi Cosi, Cybex atd.

Je tedy nutné zmínit, že to není nijak testované z hlediska bezpečnosti a vajíčko je umístěné výše. Toto použití je tedy na Tvou vlastní zodpovědnost.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie