Bude sedět stříška a kryt hluboké korby z Bugaboo Buffalo na Bugaboo Donkey?

Zodpovězené
24. srp 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda stříška a kryt kočárku hluboké korby z Bugaboo Buffalo sedí i na model Bugaboo Donkey.

Mám kočárek Bugaboo Donkey a potřebuji koupit novou stříšku, jelikož mi barevně nesedí k pohlaví miminka.

Děkuji

Ahoj,

podobná otázka byla v poradně nedávno zodpovězena, odpověď Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka