Bude starší hluboká korba Thule Urban Glide 2 pasovat i na novější model 2021?

Zodpovězené
18. srp 2022

Dobrý den,

chci si jen prosím ověřit, zdali bude sedět korba kupovaná ke kočárku Thule glide 2 2019 na konstrukci Thule urban glide 2 2021? Logicky mi přijde, že ano, protože zásadní rozdíl v korbičce 2019 a teď 2021 nevidím, ale radši se zeptám.

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba THULE Urban Glide Bassinet je kompatibilní s kočárky Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Urban Glide Double, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nelze umístit dvě hluboké korby vedle sebe).

Rozdíl v ročnících je změna barvy pojistky a barva adaptérů. Původně byla pojistka modrá a i na upevňovacích adaptérech byla použita modrá barva.

Nově tomu tak už není. Pojistka je šedá a adaptéry jsou čistě černé.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka