Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Thule Urban Glide 2 Double

Thule Urban Glide 2 Double je druhou generací praktického a relativně lehkého tříkolového sportovního kočárku s dvěma rovnocennými sedadly vhodného pro dvojčata i věkově blízké sourozence Thule Urban Glide Double. Vyšel v lednu 2018, ve stejném roce získal i Best of the best ocenění Reddot Design Award. Novinkou dvojky jsou kromě modernizovaného, ​​čistšího designu i nový zjednodušený otáčivý systém ruční zpomalovací brzdy umístěné na rukojeti, který je vhodný jak pro praváky, tak i pro leváky. Přidaným je i automatický zámek po složení, prodloužitelné stříšky pevně uchycené k opěrce, více reflexních prvků a nové doplňky - tyčové i pultové madlo, nový typ adaptérů na autosedačku či vylepšená pláštěnka.

Pro své otočné, zaaretovatelné přední kolo je Urban Glide 2 Double vhodný jak na každodenní použití, tak i na lehčí běh či sport. Nafukovací kola jsou v zadní části měkce odpružená k hladké jízdě každým terénem. Hliníkovou konstrukci složíš jednoduše, a to dokonce i jednou rukou.

Neotočná sedadla jsou dostatečně prostorná i pro starší děti, které zvládnou i díky vysoké nosnosti. Zádové opěrky můžeš individuálně napolohovat do hlubokého, i když stále mírně nakloněného lehu. Opěrky nožiček se ale zvednout nedají. Praktickým detailem jsou i vnitřní kapsy sedadel na dětský nápoj či drobnost k jídlu, případně též samostatně dokoupitelné dětské madla. Pro použití kočárku od narození je v nabídce hluboká vanička nasaditelná pomocí adaptérů, nasadit je můžeš i dvě najednou. Dostupné jsou i adaptéry na různé druhy autosedaček a množství volitelného příslušenství.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (double)
Hmotnost (v kg)
15,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 80 × 104,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 76,5 × 41
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
22,5
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
22,5
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.