Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mountain Buggy Cosmopolitan Geo (The Luxury Collection)

Mountain Buggy Cosmopolitan Geo je luxusní variace modelu Mountain Buggy Cosmopolitan. Je to high-endové provedení s prémiovými potahy v módním šachovnicovém vzoru ve spojení s eloxovanou černou konstrukcí a madlem i rukojetí v ručně šité kůži. Hluboká vanička s vnitřkem z přírodních bambusových vláken má navíc kapsičku a je dobře odvětrávaná. Kromě toho má Geo v ceně i výbavu: ladící designovou tašku s klipy na rukojeti, nánožník a podložku do kočárku.

Asi největsí změnou proti základnímu modelu je ale jiné přestavování sportovní části na hlubokou. Sety potahů sedadla a vaničky se navlékají na stejný rám podobně jako u známého modelu Bugaboo Cameleon. Oblíbenost Cosmopolitan Geo inspirovala změnu původního modelu tak, že od roku 2017 se i nový Cosmopolitan vyrábí se dvěma sety potahů upevnitelnými na rám místo klipového rozepínání sedadla.

Dokoupitelnou autosedačkou můžeš z kočárku vytvořit trojkombinaci. V nabídce je i množství dalšího příslušenství včetně koloběžky Freerider připojitelné na kočárek ve formě přídavného stupínku pro staršího sourozence.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
108 × 62 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
95 × 64 × 37
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.