Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mountain Buggy Cosmopolitan V1

Mountain Buggy Cosmopolitan je prvním kočárkem značky s otočným sedadlem. Korýtkový sedák typu 2v1 dokážeš také jednoduchým rozepnutím pásu změnit na hlubokou vaničku (a naopak). Oproti kočárkům ze stejné kategorie má navíc jednoduše nastavitelné nevisící bezpečnostní popruhy, které se zaklikávají do spony, kterou dítě nedokáže otevřít.

Konstrukce kočárku je poměrně široká.
Především městský Cosmopolitan zvládneš jednoduše ovládat a zvedat na obrubníky díky výbornému těžišti. Dobré odpružení a kola s Aerotech technologií vzduchových bublin umožňují přejet i mírný terén. Výhodou je i fakt, že se do nich nebudou zapichovat kamínky.

Cosmpolitan je dostupný jen v denimovém provedení potahů, barva se mění jen na jejich vnitřní straně. V případě, že si i tak přeješ plnohodnotnou korbičku, je možné ji samostatně dokoupit. Stříšku ale použiješ ze sportovní nástavby. Volitelnou autosedačkou se dá z kočárku vytvořit trojkombinace. V nabídce je i množství dalšího příslušenství včetně koloběžky Freerider připojitelné na kočárek ve formě přídavného stupínku pro staršího sourozence.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 64 × 95
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
95 × 64 × 49
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.