Je lepší kočárek Bugaboo Bee 3 nebo Bugaboo Bee 5?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kočárku Bugaboo Bee. Momentálně máme Joolz Geo pro 2leté dítě. Moc se mi zalíbil Bugaboo Bee.

Nový Bugaboo Bee 6 kupovat nechci, je dost drahý. Koupila bych z bazaru.

Je lepší koupit Bugaboo Bee 3 nebo Bugaboo Bee 5?

Ve funkčnosti jsem neviděla rozdíl. Malý spí ještě v kočárku, čili polohování nožiček v každém případě chci dokoupit (Aliexpress) a také madlo.

Nebo mám raději zůstat u našeho Joolz Geo?

Na Bugaboo Bee se mi líbí, že má prostorné sezení, vysokou zádovou opěrku. Znám ho však jen z fotek.

Děkuji

Ahoj,

rozdíl mezi Bugaboo Bee 3 a Bugaboo Bee 5 je na pohled minimální. Nicméně je podstatný.

Bugaboo Bee 5 byl vylepšen následovně:

  • Na konstrukci kočárku přibyly integrované body pro upevnění příslušenství. Slunečník, držák nápojů či přídavné stupátko pro starší dítě, tak dokážeš jednoduše nakliknout.
  • Správné rozložení konstrukce indikují laserem vygravírované znaky, namísto dříve nalepených (ty časem můžou zmizet a nevěděla by jsi, jestli máš správně rozložený kočárek).
  • Znovu zvětšený nákupní košík. Jeho součástí je samostatná kapsa na pláštěnku.
  • Vylepšená kolečka s citelnějším odpružením, díky nimž je jízda ještě pohodlnější.
  • Problém zanášení kol (předchozích verzí) vyřešil nový systém s jednodušším čištěním.

A nesmím zapomenout na dostupnost náhradních dílů. U Bee 5 není problém zakoupit. U Bee 3 už začíná být, jelikož výroba skončila v roce 2017.

Sama jsem majitelkou Bee 5 a kupovala jsem ho na výlety a procházky. Chtěla jsem otočný, lehký a skladný model. Úplný leh je podmínkou, protože syn v něm spí přes odpoledne. Kolmý sed je výhodou, ten jsem nevyžadovala. A můžu říct, že jsem velmi spokojená, koupě nelituji. Madlo nevyužívám, u nás je plně využíván Snack Tray pultík a držák na nápoje. Polohování nožiček synovi vůbec nechybí. Opěrka nohou, tedy sedadlo, je výsuvné a dostatečně dlouhé.

Jeden kočárek nestačí, protože potřeba maminky a dítěte se mění. Jestli koupit nový, nebo si nechat starý, tedy já nevyřeším. Odpověď je na Tobě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka