Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugabo Bee 5 je čtvrtou generací velmi oblíbeného lehkého sportovního kočárku. Je novinkou roku 2017. Název Bee 4 nebyl použit, protože evokuje slovo before, tedy "předtím". High-endový Bee 5 je po složení nejkompaktnější sportovní model této značky. Je proto luxusní alternativou golfového kočárku. Na konstrukci kočárku přibyly integrované body k upevnění příslušenství. Slunečník, držák nápojů či přídavný stupínek (stoupátko) pro starší dítě tak dokážeš jednoduše nakliknout. To, zda je konstrukce správně rozložena indikují laserem vyryté znaky namísto předtím nabarvených znaků. Při nákupech oceníš opětovně zvětšený nákupní košík. Jeho součástí je samostatná kapsa na pláštěnku.

Díky vylepšeným kolečkům s citelnějším odpružením bude jízda ještě pohodlnější. Problém zanášení kol předchozích verzí vyřešil nový systém s jednodušším čištěním.

Otočné sportovní sedadlo je umístěno nízko. Sedací část nemá opěrku nožiček, je však poměrně hluboká. Dvě vrstvy polstrování dělají sedák pro dítě ještě komfortnějším. Potahy změněné sportovní části již nesedí na předchozí verze. Pro efektnější vzhled má Bee 5 schované upevnění bezpečnostních pásů a také logo na zadní části zádové opěrky. Podobně jako u oblíbeného Bugaboo Cameleon si můžeš kočárek přizpůsobovat střídáním stříšek. Na výběr máš tři typy provedení látek stříšky: základní řadu Core, vyšší Premium a luxusní vzorovanou Signature kolekci. V nabídce jsou i letní variace s větráním. Nová generace však přináší ještě větší možnost personalizace pomocí vyměnitelných barevných krytů koleček a koženkových rukojetí. Novinkou roku 2019 je i samostatné stání ve vzpřímeném stavu po složení díky přidané nožičce.

Bee 5 je díky dostatečně hlubokému lehu vhodný již od narození. Pro větší komfort novorozence v sedadle je v nabídce dokoupitelná vložná fusakotaška Baby Cocoon. Připojit můžeš i autosedačku či hlubokou vaničku. Stříšku na vaničku přemístíš ze sportovní části.

Bee 5 si můžeš celý individuálně vyskládat nebo zakoupit v kompletní All In One Box sadě. Vychází také v různých limitovaných verzích. Momentálně jsou aktuální Tone a Niark1. Od listopadu 2017 je dostupná designérská kolaborace s tygřím potiskem We Are Handsome.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
89 × 53 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 46,5 × 32
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.