Bugaboo Butterfly versus Joolz Aer+. Který je lepší?

Zodpovězené
19. zář 2023

Dobrý den,

už asi měsíc se rozhoduji mezi těmito kočárky. Jde mi hlavně o jízdní vlastnosti. Bydlíme v Praze v centru (takže chodníky, kočičí hlavy, mhd). Jinak vím, že Bugaboo Butterfly nejde do lehu, ale na prodejně mi zkrátka oproti Joolzu přišel více promakanější. Líbilo se mi také, že součástí je opěrka nohou.

Do kterého byste šla vy?

Děkuji

Ahoj,

jízdní vlastnosti má o něco lepší Bugaboo Butterfly, protože má dvojité odpružení všech čtyř kol.

Oproti němu má Joolz Aer+ tvrdší odpružení, což budeš při jízdě kočičími hlavami určitě cítit.

Osobně bych si také vybrala Butterfly, nebo bych zvážila koupi modelů Bugaboo Bee 5 či Bugaboo Bee 6. Ty mají možnost sklopení zádové opěrky do úplného lehu či kolmého sedu, o něco větší kola a skládají se jednoduše.

Nejdůležitější je, abys vždy při průjezdu nerovným terénem (kočičí hlavy) nezapomněla zaaretovat (zamknout) přední kola, jinak si je poškodíš!

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka