Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugabo Bee 3 je třetí generací velmi oblíbeného lehkého sportovního kočárku. Vyšel v roce 2014. High-endový Bee 3 je po složení nejkompaktnějším sportovním modelem této značky. Je proto luxusní alternativou golfového kočárku. Konstrukce obnovených modelů je pevnější, se zvětšeným nákupním košíkem. Hladkou jízdu malých koleček usnadňuje jejich měkké odpružení. Viditelné přední pružiny jsou u třetí verze hustší.

Otočné sportovní sedadlo je oproti starším modelům užší. Na konstrukci je umístěno nízko. Sedací část nemá opěrku nožiček, dá se ale prodloužit. Zvýšit můžeš i zádovou opěrku, čímž upravíš i polohu stříšky. Bee 3 se tak zcela přizpůsobí rostoucímu dítěti. Sedák napolohuješ od téměř kolmého sedu do úplného lehu. Kostra sedadla je nyní už celá černá včetně upevnění pásů. Světlý je jen polohovací mechanismus. Změněné jsou i bezpečnostní pásy, které v nezapnuté poloze odstávají. Dítě se tak snadněji usadí do sedáku. Každý popruh musíš zapnout do přezky zvlášť. Vylepšené potahy sedadel jsou lehčí a prodyšnější s odstávajícími měkkými bočnicemi. Vylepšená stříška specifického tvaru má výraznější hrany. Ve slunečných dnech ji můžeš i prodloužit. Podobně jako u oblíbeného Bugaboo Cameleon si kočárek střídáním stříšek přizpůsobíš. V nabídce jsou i letní variace s větráním. Kromě 8 základních barev stříšek jsou na výběr 2 barvy konstrukce (stříbrná a černá) a 4 barvy potahů sedadla.

Bee 3 je díky dostatečně hlubokému lehu vhodný již od narození. Pro větší komfort je v nabídce i dokoupitelná vložná fusakotaška Baby Cocoon. Kromě autosedačky můžeš po novém na konstrukci připojit i hlubokou vaničku. Stříšku na ni přemístíš ze sportovní části.

Kočárek vyšel i v limtovaných edicích. Známými jsou například designová kolaborace s Diesel (Diesel Rock), Missoni ale i Modern Pastel či různé variace Andy Warhol a Van Gogh.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
89 × 53 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 46,5 × 32
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.