Bugaboo Fox 2 vs. Joolz day +. Který z nich byste mi doporučila?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

moc bych Vás chtěla poprosit o radu, rozhoduji se mezi kočárky Bugaboo Fox 2 a Joolz day +. Jsem menší postavy, měřím 152 cm, takže sháním lehký, dobře skladný, dobře ovladatelný kočárek. Proto se na Vás obracím s radou, který byste mi spíše doporučila.

Moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Vybíráte mezi dvěma naprosto perfektními kočárku. A já osobně si myslím, že zrovna u těchto dvou kousků je to čistě o vkusu, který se stane Vaším favoritem.

Se svojí výškou se nemusíte bát ani jednoho, protože oba dva jsou celkem nízké, avšak s nastavitelnou teleskopickou rukojetí, takže jsou dokonalé jak pro malé maminky, tak pro vysoké tatínky. Korbičku mají velikostně v podstatě totožnou s velmi kvalitní matrací u obou modelů. Jsou to dva naprosto příjemně a jednoduše se ovládající kočárky, velmi skladné, kompaktní, se super košem.

U sportovní verze je moje milované korýtkové sezení, což mnoho maminek odsuzuje (ani nevím proč), ale já jsem velkým fanouškem a obzvlášť u těchto modelů je prostě vidět preciznost a kvalitu, s jakou jsou vyrobeny a s jakou jsou skutečně zaměřeny na potřeby miminek od narození až do pozdějšího věku.

Samozřejmě cena zde hraje dost velkou roli, protože se nejedná o nejlevnější kousky, na druhou stranu si myslím, že kočárky vždycky byly a budou skvělou investicí do budoucna, už jen vzhledem k tomu, že se zpravidla využijí u potenciálního druhého dítka, a nebo se v dnešní době dají i kvalitně prodat, protože jak Bugaboo, tak Joolz si drží cenu a kvalitu stále.

Oba dva kočárky mají super kola - pevná a všechna čtyři odpružená. Takže byť by se mohlo zdát, že je to u nich především u designu, tak tihle dva šikulkové zvládnou projet i horší terén a nebudete u toho muset vyvinout žádnou větší námahu. 😉

Jak jsem psala už na začátku - zaměřte se spíše na to, který se Vám líbí více designově, protože funkčně jsou oba dva perfektní a jsou si opravdu hodně podobné. Jak skladností, tak kvalitou provedení a v neposlední řadě jízdními vlastnostmi. Vše na špičkové úrovni.

Pokud byste chtěla nějaké drobné rozdíly, tak například stříška je u Joolzu delší a také koš je o chloupek kvalitnější (myslím, že je takový pevnější). Ale to je opravdu vše, co by se dalo vypíchnout. 😇

Já jsem třeba byla vždycky zamilovaná do Bugaboo, ale poslední roky jsem čím dál více nadšená z Joolzu, šli s kvalitou a zpracováním hodně dopředu. 🙂

Snad jsem Vám aspoň trochu pomohla, avšak kdybyste se chtěla ještě na něco zeptat, tak napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz