Čeká nás několik dovolených letadlem. Který kočárek nejvíc využijeme?

Zodpovězené
13. bře 2022

Ahoj,

s dcerkou nás čeká několik dovolených letadlem.

Na první bude mít 5 měsíců. Vzhledem k tomu hledám skladný kočárek do letadla. Musí být dobře využitelný i na dovolené, na které budeme aktivně chodit každý den 3 – 4 hodiny s kočárkem.

Dcerka je momentálně v hluboké korbě. Dívala jsem se na Thule Spring. Momentálně máme Thule Urban Glide a neumím si ho vynachválit. Ovládání, i všechno je super.

Může být dítě v takové sportovní části, když nesedí?

Děkuji

Ahoj,

Thule Spring má téměř rovný leh, takže pokud bude dítě jen v této poloze, tak to nebude žádný problém na těch pár hodin denně. 🙂

Každopádně je třeba si uvědomit, že má 10 kg a větší velikost po složení, takže Ti ho nevezmou na palubu. Pokud se pro něj rozhodneš, tak doporučuji přikoupit cestovní vak, aby se kočárek nezničil na letišti.

Pokud bys přece jen chtěla lehčí a skladnější kočárek, který lze složit na velikost příručního zavazadla, tak doporučuji například Easywalker Miley. Má integrovanou cestovní tašku s popruhem a 7 kg hmotnost.

Nebo o trochu všestrannější, prostornější, s většími koly a kšiltem ve stříšce - Easywalker Jackey.

Či ultralehký a kompaktní Elodie Details Mondo.

Všechny kočárky jsou kvalitní a lze je napolohovat do lehu. Umím si je představit i jako plnohodnotné kočárky na dovolené či do města.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie