Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Cenově dostupný houpací kočárek s prostornou korbou - na vesnici, s otočnými koly s aretací. Jaký?

Zodpovězené
Dětský bazárekKočárkyKočárky ABC DesignVýběr kočárkuMiminkoTermín poroduJsem těhotná
15. črc 2020

Dobrý den,

čekáme v prosinci první miminko a s kočárky nemáme zkušenosti. Švagrová má houpací retro kočárek s neotočnými koly, je krásný s velkou korbou - bohužel já jsem malá (160 cm) a mám problém s manipulací takového kočárku.

Bydlíme na vesnici, tudíž budeme jezdit i náročnějším terénem a sněhem - proto potřebujeme kočárek, který to zvládne. Dále bychom chtěli prostornou korbu a možnost houpání kočárku.

Líbí se nám zatím kočárek ABC Design Salsa 4 Air. Cenou bychom se rádi vešli do 15 tis., nebráníme se ani bazarovému.

Doporučila byste nám ještě jiný model?

Děkuji za Váš čas.

Ahoj!

ABC Design Salsa 4 Air je pěkný výběr a za mě velmi fajn poměr cena-výkon, ALE toto je větší, vyšší kombinovaný kočárek, přes který jako nižší mamina sotva uvidíš. Pokud Ti vyšší kočárek dělal problém s manipulací, bojím se, že i tady to nebude tak úplně ideální. Jízdně je super, jen nevím v poměru k Tvé výšce... Pokud máš možnost si ho zkusit na prodejně a sedne Ti, můžu ho doporučit - ale tak obecně musím říct, že se prostě bojím, že Ti bude velký.

Jelikož si nižší, spíše Ti doporučím menší kočárky - Espiro Only, Joie Versatrax by byly super volby, jen nejsou tak vysloveně houpavé. Odpružení tam je, jen nečekej podobné, jako u retro kočárku - to prostě nepůjde.

Z nižších, modernějších no houpavým kočárků doporučím i Easywalker Harvey2 (recenze zde, zatím jen ve slovenštině: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...) - bez zvyšovacích adaptérů a s all-terrain kolama Ti mohl sednout super. I na bazaru by se snad dal najít.

A z takových robustních Poláků, což i pohoupeš, doporučím Bebetto Luca. Nižší podvozek je dostatečně odpružený, ale nepočítej moc se skladností.

Na závěr poradím také podívat se na nový článek věnovaný právě výběru aktuálním cenově dostupným kombinovaným kočárkům - najdeš ho zde: https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/art.... Myslím, že na inspiraci a také realistický výběr je tam toho dost!


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.