Cenově dostupný houpací kočárek s prostornou korbou - na vesnici, s otočnými koly s aretací. Jaký?

Zodpovězené
15. črc 2020

Dobrý den,

čekáme v prosinci první miminko a s kočárky nemáme zkušenosti. Švagrová má houpací retro kočárek s neotočnými koly, je krásný s velkou korbou - bohužel já jsem malá (160 cm) a mám problém s manipulací takového kočárku.

Bydlíme na vesnici, tudíž budeme jezdit i náročnějším terénem a sněhem - proto potřebujeme kočárek, který to zvládne. Dále bychom chtěli prostornou korbu a možnost houpání kočárku.

Líbí se nám zatím kočárek ABC Design Salsa 4 Air. Cenou bychom se rádi vešli do 15 tis., nebráníme se ani bazarovému.

Doporučila byste nám ještě jiný model?

Děkuji za Váš čas.

Ahoj!

ABC Design Salsa 4 Air je pěkný výběr a za mě velmi fajn poměr cena-výkon, ALE toto je větší, vyšší kombinovaný kočárek, přes který jako nižší mamina sotva uvidíš. Pokud Ti vyšší kočárek dělal problém s manipulací, bojím se, že i tady to nebude tak úplně ideální. Jízdně je super, jen nevím v poměru k Tvé výšce... Pokud máš možnost si ho zkusit na prodejně a sedne Ti, můžu ho doporučit - ale tak obecně musím říct, že se prostě bojím, že Ti bude velký.

ABC Design Salsa 4 Air

Jelikož si nižší, spíše Ti doporučím menší kočárky - Espiro Only, Joie Versatrax by byly super volby, jen nejsou tak vysloveně houpavé. Odpružení tam je, jen nečekej podobné, jako u retro kočárku - to prostě nepůjde.

Espiro Only 2020

Joie Versatrax

Z nižších, modernějších no houpavým kočárků doporučím i Easywalker Harvey2 (recenze zde, zatím jen ve slovenštině: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti...) - bez zvyšovacích adaptérů a s all-terrain kolama Ti mohl sednout super. I na bazaru by se snad dal najít.

Easywalker Harvey2

A z takových robustních Poláků, což i pohoupeš, doporučím Bebetto Luca. Nižší podvozek je dostatečně odpružený, ale nepočítej moc se skladností.

Bebetto Luca 2018

Na závěr poradím také podívat se na nový článek věnovaný právě výběru aktuálním cenově dostupným kombinovaným kočárkům - najdeš ho zde: https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/art.... Myslím, že na inspiraci a také realistický výběr je tam toho dost!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.