Červencové miminko-lehčí kombin.kočárek, s velkou korbou, i pro přidělání skate-u. Jaký vybrat?

Zodpovězené
25. kvě 2020

Ahoj Eli,

potřebuji poradit s výběrem kočárku. Miminko se má narodit 5.7., tudíž sháním něco s velkou korbou - aby se tam vešlo i v prosinci s fusakem. Mé další požadavky dvojkombinace, autosedačku máme Besafe Izi Go - aby se dal ke kočárku přidělat i skejt kvůli synovi, ideálně něco lehkého - co se dobře skládá, a aby jsem využila pak i sporťák. Koukala jsem na ABC Design Husky 2020, nebo Adamex Reggio - ale ten mi přišel hodně malý. Cenově asi tak max. 15 tis.

Děkuji

Ahoj!

ABC Design - asi si myslela Baby Design (Husky) - je určitě fajn, ale určitě ne lehký kočárek.

Baby Design Husky

Adamex Reggio je podobně těžkým, robustním kočárkem, a máš pravdu, prostorově menším ve sportovní části.

Adamex Reggio

Pokud bych musela vybrat z těchto dvou, asi vyberu Husky, ale nepřijde mi vysloveně nejpraktičtějším řešením (dle Tvých požadavků).

Popravdě, i když asi nedopatřením zmíněný, ale ABC Design bych, i kvůli nižší váze a obrovské korbičce plus prostorné sportovní části, vybrala podstatně dříve - tedy konkrétně model ABC Design Salsa 4. Ne-Air verze s váhou pod 12 kg bude optimálnější, plus je fajn odpružená. Akorát sedadlo třeba před skládáním odejmout.

ABC Design Salsa 4

Kromě něj doporučím i novinku Baby Design Smooth - to je už extrémně lehký, opravdu spíše městský model s velikou korbou, je zajímavé ho minimálně zvážit.

Baby Design Smooth

Emmaljunga NXT60 F je za mně super kvalitní, pevnou a skladnou, i když ne nejlehčí volbou, což zvládne bez újmy i přídavný stupínek (a má velikou korbičkou).

Emmaljunga NXT60 Flat

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.