Cybex Balios S vs Petite&Mars Street Heritage Forest pro osmiměsíční? A co otočné sedadlo?

Zodpovězené
3. črc 2019

Ahoj Eli,

přemýšlím o koupi kočárků Cybex Balios S nebo Petite&Mars Street Heritage Forest. Jaký je tvůj názor na tyto kočárky? Nebo jaký bys doporučila pro osmiměsíční dítko tak do 10tis? A nejlépe aby šel otočit po i proti směru - nebo co si o tom myslíš?

Děkuji

Ahoj!

Hodně to záleží na tom, zda opravdu potřebuješ, aby se sedadlo otáčelo. Znamená to totiž o něco vyšší váhu a o něco méně prostoru v sedadle (zejména na šířku). Tedy kočárek, co otočíš, ale celkově vydrží trochu kratší dobu a bude trochu těžší, než model neotočný. Já osobně bych šla do otočného modelu v případě, že se děťátko rádo a často vozí v protisměru. Pokud je ale spokojené i ve směru jízdy, asi bych zauvažovala spíše o čistě vpřed směřujícím modelu.

Cybex Balios S je určitě dobrou, nepříliš drahou volbou - podle mě, pokud vyžaduješ otočný sporťák, tak může být.

Cybex Balios S

Kromě něj je podobným typem ke zvážení i Moon ReSea či Muuvo Quick.

Moon ReSea

Muuvo Quick

Pokud nevadí korýtko, i GB Beli 4 je zajímavou, a relativně prostornou volbou.

GB Beli 4

Petite & Mars Street je velmi oblíbený, ne úplně nejlehčí, ale ani ne moc těžký kočárek. Vydržíte s ním však myslím, až do konce - a nabízí v případě potřeby i možnost dokoupení kol nafukovacích.

Petite&Mars Street

Kromě něj bych zvážila Nuna Tavo - nesmírně komfortní pro děťátko, i na řízení pro rodiče.

Nuna Tavo

Co se co nejnižší váhy a co nejvíce prostoru týče, Valco Snap Trend.

Valco Baby Snap 4 Trend

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.