Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Moon ReSea je novinkou pro rok 2019. Jde o moderní sportovní nebo kombinovaný kočárek na svou velikost s velmi kopaktním skládáním, které v první řadě umožňuje skladatelné sedadlo. Konstrukce není jen kompaktní, ale i odpružená, což spolu s odlehčenými gumovými koly umožňuje modelu ReSea projít i hrudkovitým povrchem. Luxusní dojem kočárku podtrhují nejen strukturované potahy, ale i minimalistické linie či koženkové detaily. Výhodou je i prostorný nákupní košík se samostatnou zadní kapsou.

Sportovní sedadlo můžeš otáčet a polohovat v obou směrech až do lehu. Pro pohodlí dítěte je také měkce polstrováno a vybaveno prodloužitelnou, odvětrávanou stříškou. Pro ty nejmenší tě však bude zajímat spíše kombinace s hlubokou vaničkou, případně s autosedačkou s koncovkou Maxi-Cosi, kterou naklikneš pomocí adaptérů dodávaných v setu. Jediným dalším příslušenstvím je pláštěnka, jakékoliv další je nutné si zakoupit zvlášť.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 57 × 92
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
88 × 51 × 28
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Dobry den, bydlime v oblasti kde kolem domu mame jen kostky, kocici hlavy. Jak to zvladaji kolecka?
Zdravím, kolečka jsou mírně odpružená - na tlumení nárazů. Jinak je to však spíše tvrdší, tedy městský kočárek. Kočičí hlavy projde, ale je třeba počítat s tím, že to bude cítit - tak, jako při každém městském kočárku. Není to však žádná katastrofa.
Dobrý večer. Je kočárek vhodný i do menšího terénu? Děkuji.
Zdravím, kočárek je to především městský. Občasně dokáže projít i nějakou tu trávu, nerovnosti, hrboly, vyšlapanou cestu a pod., ale na každodenní offroad bych si ho nevybrala.
Dobrý den, je možno dokoupit i adaptéry na Cybex auto sedačku? Dekuji
Zdravím, ano, Maxi-Cosi / Cybex adaptéry jsou ke kočárku dostupné, obvykle (téměř vždy) dodávané přímo ke kočárku (dvojkombinaci). Pokud ho k Tvému nedodali, nebo v obchodě, kde ho dostat, ho k setu nenabízejí, zeptej se přímo prodejce, zda si ho nemůžeš k němu doobjednat.