Cybex Eezy S+² versus Cybex Eezy S-Twist+². Jaké jsou rozdíly?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Dobrý den,

rozhoduji se, zda pořídit kočárek Cybex eezy S+2 nebo Cybex Eezy S-Twist+².

Je rozdíl pouze v té otočnosti?

Jdou oba do lehu?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

Cybex Eezy S-Twist+² se liší právě otočným sezením, které je ale o dost užší (na šířku má kolem 28 cm), takže ho pro větší děti moc nedoporučuji. Další rozdíl je v hmotnosti, kdy má o 1 kg více a rozdílný je i sed, který je víc rovný (kolmý), u S2 je menší sklon. U obou se zádová opěrka dá sklopit do úplně rovného lehu i s polohováním nohou.

Pokud máš menší dítě, tak by mohl vyhovovat, ale pokud chceš kočárek na déle, tak doporučuji spíše neotočný model Cybex Eezy S+².

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie