Cybex Priam 3 versus Cybex Priam 4. Musím kupovat nový podvozek?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

potřebuji radu odborníka. Aktuálně mám Cybex Priam 3 (2020) sportovní část a jsem s ním spokojená. Když přišel Cybex Priam 4 a viděla jsem tu zvýšenou vaničku, tak mě to dostalo.

Je možné, abych k druhému děťátku nemusela kupovat celý nový podvozek a přitom ji mít takhle vysoko?

Mám 180 cm a nechci mít miminko u kolen.

Je možné dát např. novou, nebo i starší verzi na ty adaptéry, které mám pro připojení vajíčka?

Nebo budu muset koupit ten nový podvozek?

Děkuji

Ahoj,

bohužel Tě nepotěším, ale podle informací z Vanda store, mají nové podvozky jiné adaptéry a nejsou tak se staršími podvozky kompatibilní. Ani starší adaptéry k vajíčku údajně nelze připojit na novou korbu. Jedinou možností je koupě nového podvozku.

Je to škoda, také jsem doufala, že kompatibilita u hluboké korby bude zachována, ne každému se výškovými adaptéry trefili vkusu.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie