Dá se na kočárek MamaKiddies Sun Gold nasadit vajíčko Cybex s adaptérem?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

mám kočárek MamaKiddies Sun Gold.

Dá se na tento kočárek nasadit vajíčko Cybex s adaptérem?

Děkuji

Ahoj,

MamaKiddies Sun Gold je cenově dostupný kočárek s typem sedadla 2v1, které lze z hluboké korby, pouhým potažením za pásy, změnit na sportovní sedadlo. Při příchodu na trh tento model nenabízel připevnění autosedačky vůbec. To se však začátkem roku změnilo a kočárek lze zakoupit jako trojkombinaci s autosedačkou totožné značky, ne však s autosedačkou jiné známé značky - například Cybex.

Možná se však mýlím, tak zkus napsat otázku do poradny o autosedačkách.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka