Dá se na sportovní kočárek Baby Merc Q9 2019 pořídit nové polohování nohou?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

mám kočárek Baby Merc Q9.

Dá se na sportovní kočárek Baby Merc Q9 2019 pořídit nové polohování nohou?

Zlomilo se mi to v těch plastových tlačítkách, jak se to zvedá nahoru a dolů.

Děkuji

Ahoj,

v první řadě bych zkusila kontaktovat oficiálního distributora či servis. Jelikož jde ale o polského výrobce, tak doporučuji oslovit i prodejnu, kde tuto značku kočárků prodávají, třeba by uměli náhradní díl doobjednat.

Držím palce, ať se podaří! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie