Dá se propojit starší podvozek Cybex Priam s novou hlubokou korbou Spring Blossem?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

dostali jsme podvozek Cybex Priam (předpokládám, že ročník 2017 nebo 2018). Chtěla bych si k němu dokoupit novou hlubokou korbu Spring Blossom Dark.

Bude možné propojit navzájem hlubokou korbu na podvozek kočárku s adaptéry nebo i bez adaptérů?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem v poradně již odpověděla, tak Ti sem moji odpověď připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka