Dá se sehnat stříška na hlubokou korbu kočárku X-Lander X-Run?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

koupila jsem kočárek X-Lander X-Run a hluboká korba má krátkou stříšku. Chtěla bych ji prodloužit. Vím, že se dá přidělat zipem.

Dá se nějaký kšilt sehnat?

Děkuji

Ahoj,

náhradní originální stříška nebo jiné prodloužení stříšky pro Tvůj X-Lander X-Run se neprodává. Vím, že některé maminky tento problém řeší i přešitím stříšky.

Fajn vychytávkou jsou také různé sluneční clony. Prohlédni si například od značek Diago, Petite&Mars nebo Zopa - možná Tě osloví.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka