Dá se spojit Cybex hluboká korba s podvozkem Joolz Day2?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

ráda bych spojila Cybex hlubokou korbu s Joolz Day2 podvozkem. Resp. nějakou lehkou korbu spojit s Joolz konstrukcí. Joolz korby jsou velmi těžké a velké, potřebovala bych něco menšího.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nevím o tom, že by se na konstrukci kočárku Joolz dala připojit jiná značka hluboké korby kromě originální.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka