Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Joolz Day2 je druhou generací původního Day-u. Je to high-endový kočárek s měkce odpruženou konstrukcí specifického designu, ve vylepšené verzi o něco těžší. Kola jsou na rozdíl od původního modelu vepředu i vzadu odlehčená, nenafukovací. Jsou určena hlavně do města, na horším povrchu je dokážeš zaaretovat jednoduše stiskem nohy bez potřeby se ohýbat. Pro jízdu v terénu je v nabídce náprava all-terrain s neotočnými předními koly.

Otočné sedadlo je ergonomicky tvarované. Novější extra polstrované bezpečnostní pásy odstávají, takže vkládání dítěte je jednodušší. Upevníš je bez problému díky magnetům na sponě. Sedák je umístěný vysoko, takže je k tobě dítě blíž a můžeš ho v kočárku usadit i za stůl. Je možné ho polohovat ze sedu až do lehu celkovým náklonem. Opěrka nohou se dokonce dá pro větší děti prodloužit a tím zvětšit ložnou plochu sedáku. Výbornou funkcí je odklopení bočnice pro větrání a výhled miminka v letních měsících. Díky 2v1 typu sedadla se Day 2 podobá modelu Geo, u kterého tento systém najdeš už od první verze. Nákupní košík také prošel redesignem, takže je větší a otevřený. Volitelnou velkou nákupní sítí dokážeš odkládací prostor ještě rozšířit.

Day 2 je dostupný především v dvojkombinaci. Pomocí adaptérů můžeš na konstrukci nakliknout některou ze známých značek autosedaček. Pro letní dny je možné si volitelně dokoupit i letní síťované sedadlo.

Kočárek si vybíráš ze 4 provedení: zemí inspirovaná Earth kolekce, francouzský chic Studio kolekce s dvojitým šitím a Itálií šmrncnutá elegantní Quadro kolekce s prošíváním a koncept Tailor, kde si můžeš kočárek složit z 360 možných kombinací barev potahu, konstrukce, kol, rukojeti, madla a doplňků. Novinkou je možnost objednat si madlo se jménem dítěte nebo s jakýmkoli jiným nápisem.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací
Hmotnost (v kg)
12,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 59 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
93 × 59 × 41
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.