Dají se spojit dva kočárky Zopa Move?

Zodpovězené
4. pro 2022

Ahoj,

právě jsem dočetla Tvůj článek o kočárkové spojce a cítím se jako kdybych právě objevila Ameriku. Máme dva kočárky Zopa Move. Doposud jsme kočárkovali dva, ale manželovi končí mateřská, proto už na to budu sama. Nový kočárek kupovat nechceme, protože se mi zamlouvá pouze sezení vedle sebe a všechny sourozenecké mi přijdou malé. Je zima a potřebuji tam vejít 1,5letou dcerku se zimním fusakem.

Dají se spojit dva kočárky Zopa Move?

Děkuji

Ahoj,

ano, takové řešení spojení dvou kočárků, a nejen Tvých Zopa Move, existuje.

Sama jsem ho tady v mé poradně už vícekrát maminkám doporučila. Nejlépe se spojují kočárky stejného modelu, ale lze takto spojit i kočárky různých modelů a různých značek.

Na výběr máš:

  • Spojku od značky Inglesina - kupuješ po 1 ks.
  • Spojku od značky Leclerc - kupuješ jako sadu 3 ks.
  • Spojka od jiných značek - většinou kupuješ jako sadu 3 ks.

Ke spojení dvou kočárků potřebuješ 3 ks spojek, protože uchycuješ 3 body konstrukce.

Se dvěma takto spojenými kočárky se manipuluje stejně jako se sourozeneckým či kočárkem pro dvojčata. Je zde však jedno plus a to, že po čase (u věkově rozdílných sourozenců) stačí používat, už jen jeden kočárek. Nebo si kočárky mohou partneři na procházce rozdělit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka