Dají se větrací části na Moon Relaxx Edition a Moon Rocca Edition překrýt?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Moon Relaxx Edition a Moon Rocca Edition. Jediné, co mě na Rocca odrazuje je to, že při sportovní části po rozložení stříšky nelze překrýt větrací část. Dítěti tak může foukat rovnou na hlavu.

Viděla jsem také Moon Rocca Basic.

Mají verze Edition opravdu větrací část nepřekrytelnou?

Moon Relaxx Edition větrací části takové, aby se daly překrýt?

Kočárky jsme živě nikde neviděli, protože nikde je neměli vystavené.

Děkuji

Ahoj,

model Moon Rocca Edition má opravdu otevřenou větrací část, která se nedá nijak zakrýt. V tomto směru je lépe řešený novější model Moon Relaxx Edition, který má ventilační okénko umístěno níže a je celé zakryté. Oproti Rocca má i výškově nastavitelnou stříšku u sporťáku, je lehčí a rukojeť lze nastavit výše. Samozřejmostí je i dobře odvětrávaná korba, kvalitní matrace a velmi lehké skládání i ovládání.

Oba dva kočárky jsou srovnatelné a kvalitní, ale lepší provedení má určitě Moon Relaxx Edition.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie