Druhý kočárek - cestovní, skladný, lehký, do lehu, po i proti směru jízdy, atd. Cybex Mios?

Zodpovězené
23. bře 2021

Dobrý den,

moc se mi líbí Vaše poradna, tak jdu též s dotazem 🙂.
Máme kočárek Bugaboo Fox 2 a ač jsem s ním velmi spokojená, přece jen není do auta nejskladnější. Dcera je ještě v hluboké korbě, nicméně další kočárek bych pořizovala pro dobu, kdy doroste do sporťáku. Budeme jezdit poměrně často na víkendy mimo domov, časem snad i na dovolené a každé místo v kufru navíc velmi oceníme 🙂 - proto bych ráda pořídila kočárek, který bude skladný, lehký, vhodný k cestování, se sporťákem po i proti směru jízdy, polohovatelný do lehu (ne korýtkový, ať máme vedle Foxe alternativu). Cenově tak do 10 tisíc, nebráním se ani bazarovému kousku. Pokud by bylo možné kočár vzít i do letadla (jsem optimista a věřím, že zvládneme někdy i vycestovat 🙂), tj. měl velikost kabinového zavazadla, byla by to výhoda, nicméně většina "kabinových" kočárků na mě působí poměrně "hračkově" (např. Bgb Ant), raději bych něco pořádnějšího, ne tak nízkého. Také bych ráda, aby v něm jízda byla pohodlná, aby to nebyla nějaká "hrkna".

Zaujal mě Cybex Mios, ale nevím, zda by vyhovoval požadavkům (bazarový bych možná v cenovém limitu sehnala).

Moc děkuji za rady a tipy!

Dobrý den,

moc děkuji za Váš dotaz a jsem velmi potěšena, že jste se na mě obrátila s výběrem kočárku - vážím si toho. 🙂

Ještě, než jsem došla na konec Vašeho dotazu, jako perfektní kočárek vzhledem k Vašim požadavkům, mě napadl právě Cybex Mios. 🙂

Tento kočárek je za mě naprosto perfektní kousek. Jako jeden z mála kočárků, které nemají jako klasické sporťáky zadní kola větší v poměru k předním, je Mios velmi stabilní, má pevná kola, odpružená (všechny čtyři, což je taky velké plus) a jízda s ním je opravdu pohodlná. Je ovladatelný doslova jednou rukou, velmi skladný, kompaktní, po složení byste měla bez problémů splňovat i velikost kabinového zavazadla. Zároveň je lehký, elegantní, má tak akorát velký košík, holčičku v něm povozíte podle potřeby v obou směrech. Opěrku zad můžete nastavit do čtyř poloh a nožičky do tří, takže vytvoříte pro holčičku pohodlí, i když bude unavená a bude chtít spinkat.

Rozhodně bych do něj šla, budete spokojená. Koukala jsem se na bazarové kousky a věřím, že byste se do limitu vešla, když budete mít štěstí na nabídky. 🙂

Kdybyste měla ještě nějaký dotaz, určitě se na mě neváhejte obrátit, velmi ráda pomůžu. 👏

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz