Sportovní kočárek proti směru jízdy

lucie987
12. srp 2015

Maminky, které již máte přehled, co trh nabízí. Potřebují sporťák do terénu (bydlíme na horách a rádi výletujeme, takže opravdu terén – kameny, kořeny), aby s ním šlo třeba i na brusle, aby měl brzdu a hlavě, aby byl proti směru jízdy, abychom se na sebe s prckem mohli koukat. Případně, aby šle přehodit i po směru jízdy. Přemýšlím spíše o tříkolce. Jinak nepotřebuji, aby na konstrukci šla korbička, hluboký jsme koupili samostatně a osobně mám pocit, že kombinovat hluboký se sporťákem, když na oba kočárky máte větší požadavky, moc nejde. Je vůbec něco takového na trhu? Sportovní trojkolka proti směru jízdy? Moc děkuji za případné reakce. Lucka

eliskaxox
12. srp 2015

Me teda trojkolka ktera jde dat proti smeru napadla jen Cam Cortina a Bugaboo Runner. Jo a myslim ze nejakou dela i valco ultra sport.

lenni777
14. srp 2015

Nejsem si jistá, jestli je tříkolka do terénu dobrý nápad, nepřijde mi úplně stabilní v situacích, když třeba jedete po úzkém chodníčku, najedete na kořen, kámen apod. My máme do terénu (kořeny, kameny, hlína, drny, fakt divočina) hauck traxx jaguar a to je perfketně stabilní tank s nafukovacími koly, sedačka se dá přehodit na obě strany. Na prvního jsme měli Roan a ten byl taky super. Oba kočáry teda dost těžké, ale hlavne stabilní a projeli jsme všechno. Oba jsou ale 4-kolky.

ludmilad
14. srp 2015

Sportovní kočárky proti směru jízdy i s ruční brzdou dělá Teutonia - myslím, že trojkolka je Spirit.

ducik
14. srp 2015

@lucie987 do terénu se nám osvědčil gesslein. Máme tedy 4kolku, ale dělají i troj. Také se mi zdá troj nestabilní na to, jako výše. Je to německý výrobek a sedačky jsou po i proti směru. Jako teutonia, jen pozor, obojí jsou dosti těžké, ale to je pro stabilitu potreba

masenka88
14. srp 2015

My koukali po Baby Jogger-krasné trojkolky, ale jsou docela drahé a nejdou dát proti směru jízdy , takže jsme zůstali u našeho starého bebe confort high trek -jde dát po i proti směru, ruční brzda a aretace na rukojeti...ale už se u nás asi neprodává, jedině z bazaru...

papaja82
14. srp 2015

Ahoj, ja jsem si do terenu koupila Jane Crosswalk, da se menit smer sedacky, ale je to 4 kolka. Zadni kola jsou nezavisle odpruzena. Koukni na to 😉

aneztuzka
14. srp 2015

Co Emmajunga, Gesslein, Hartan, Britax?