Sporťák proti směru jízdy

elishka562
1. únor 2018

Prosím o typy sporťáků (ne trojkombinace, nebo možnost koupit zvlášť bez korby), které se dají otočit proti směru jízdy?
Díky!

fifina86
1. únor 2018

Mutsy Igo a Evo.Baby jogger Premier a Versa. Joolz.Bugaboo.

zzuzinda
1. únor 2018

Maxi cosi mura

mia255
1. únor 2018
volfici
1. únor 2018

Britax go, go next

veronika3112
1. únor 2018

Hartan

hojda
1. únor 2018

teutonia

hanca2222
1. únor 2018

Britax B-ready=je perfektny a cenovo ok

z_kopretinka
1. únor 2018

Já mám Hartan - je sice větší, ale za to dítě má hromadu prostoru a dobře se ovládá.

leneee
1. únor 2018

Joolz-je bezkonkurencni,lehce ovladatelny,vyuzili jsme jizdu po i proti smeru a ted mi vozi druhe dite.Zkuste si hlavne na obchode vyzkouset ovladani a ten zpusob nasazeni/otaceni korby, uvidite ktery kocarek vam pak nejlip padne do ruky 🙂

rousse
1. únor 2018

taky se připojuji k @leneee - vyzkoušet buď v obchodě nebo kdekolik jinde, kde je příležitost....já při výběru na sporťák kašlala, zkoušela jsem jen hlubokou a dost jsem se napálila. Měli jsme Xlander X move a při otočení korby proti směru jízdy a položení do lehu se mu tak změnilo těžiště, že najíždění do zatáček byl fakt zážitek 🙂 takže určitě vyzkoušet.... pak jsem pořídíla Baby Joggera a jsem z něj nadšená. My ale máme city elite a ten nejde otočit....

tadadom
3. únor 2018

@z_kopretinka jaky typ máte?

dandaa
3. únor 2018

Máme bugaboo cam 3,který je lehký a manipulace velmi snadná.Doporučuji vždy vše nejdriv vyzkoušet a přeji dobrý výběr

misisska
3. únor 2018

Joolz, Bugaboo, Valco snap ultra, Cybex Balios, Stokke, Cybex priam, Mamas&Papas, Peg Perego Skate... vše se dá na bazaru koupit bez korby

elishka562
autor
3. únor 2018

@zzuzinda ten se mi libi...mas s nim zkusenost?
obecne poprosim i ostatni o odpoved pokud vite - jak snadno se takovyhle kocarek vyvikla do strany, kdyz neni jinak odpruzeny? ,ci je to normalni ze se proste v te rukojeti vytvori urcita "vule" u takovych kocarku? ale jak moc je to "v norme" kdyz bych kupovala bazarovy...?

z_kopretinka
3. únor 2018

@tadadom racer gt

plksv
5. únor 2018

Měla jsem maxi cosi mura plus a super kočár, obrovská střecha, opravdu maxi kočár. Trochu těžší...

zzuzinda
10. únor 2018

@elishka562 Mám, měli jsme ho na děti. Maxi cosi mura 3 jsme měli. Kamarádka si pak na druhé dítko pořídila Muru 4 a s tou se mi taky jezdilo dobře 🙂

semisovamys
10. únor 2018

Concord wanderer a myslim ze i jine typy Concordu