Sporťák po i proti směru, poraďte

natyyna
21. dub 2016

Ahoj holky, potrebovala bych od vas radu. Mame dceru 7 mesicu a uz se ji moc nelibi v hluboke korbe, ALE ja trubka jsem si kloudne neprohledla sportak kdyz jsme kupovali trojkombinaci a nejde mi dat do uplneho lehu a jelikoz mame telesne postizenou dceru, chci aby kocar sel dat do uplneho lehu a aby sel dat po i proti smeru jizdy. Prosim porad mi nejaka maminka?? MOc dekuji!!!!! 🙂 🙂

terinda
21. dub 2016

Pořídila jsem teď Concord Wanderer a je super 🙂 Odpružený, terénní, pohodlný 😉
Ale je fakt, že je kapku dražší.

blondynka400
21. dub 2016

@natyyna Já měla Britax B smart. Šel do úplného lehu a i po a proti směru, což se přehodilo během sekundy. Navíc má hliníkovou konstrukci, je lehký, nejsou pak potřeba ani golfky 🙂 A cena je taky přijatelná.

natyyna
autor
21. dub 2016

@terinda děkuji za radu 🙂 hned jsem koukala na internet, ale v popisku je napsany ze jde dat "temer do lehu". Takze nejde dat do uplneho lehu? Dekuji moc 🙂

brouzdalka
21. dub 2016

X-lander x-move 🙂 Jde úplně do lehu, první syn v něm jezdil hlavně na bříšku. Je jednoduše nacvakávací na podvozek po směru i proti směru. Navíc má šikovně dělanou boudu, že se dá stáhnout hodně nízko a na mrně tak nesvítí sluníčko.

rousse
21. dub 2016

@brouzdalka já teda X move měla a do lehu úplně nešel - měli jsme verzi 2013, tak možná ty novější jdou... ale celkově tedy xmovenemůžu doporučit - rozhrkaný, rozvrzaný, těžký a nešel do lehu - nakonec jsem jej prodala...

@natyyna kamarádka má Dorjan a ten úplně do lehu jde a je i otočný i po i proti směru jízdy, ale je to fakt hodně těžký kočár. Ale i přesto je s ním moc spokojená.

bassetlady
21. dub 2016

Gesslein

natyyna
autor
21. dub 2016

@blondynka400 děkujííí ten vypadá skvěle, můžu se ještě zeptat jak velký tam byl nákupní košík?

natyyna
autor
21. dub 2016

@brouzdalka
@rousse
x lander se mi strasne libi ale moc se v nich nevyznam, vsechny ktery jsem nasla tak nesli dat pro i proti smeru jizdy. Na ten Dorjan mrknu, dekuji moooc!!! 🙂

janakailana
21. dub 2016

Jané Muum 🙂

ammmi
21. dub 2016

@natyyna Měla jsem b-smart taky, super kočárek! Košík, ač vypadá, že z něj musí věci vypadavat, tak je prostorný fakt dost 🙂
Ale treba dvouleté dítě už je tam fakt nacpané

natyyna
autor
21. dub 2016

@ammmi dekuji moc 🙂 tenhle britax se mi teda taky moc zamlouva 🙂 nase dcera bude malinka, je postizena, takze mistem si myslim ze by jsme nemeli problem 🙂

MOC DEKUJIII VSEM 🙂

blondynka400
21. dub 2016

@natyyna já s košíkem nikdy problém neměla, pro mne byl dostačně velký. Ale je fakt, že na nákupy jsem ho nepoužívala. Spíš je mělký, takže to do něj chce dát tašku a věci do tašky.

fifina86
21. dub 2016

Mutsy Igo,mame my a super.

terinda
21. dub 2016

@natyyna ten kočár jde dát do úplného lehu, mám verzi 2015 😉

Předtím jsem měla Dorjana a ten šel taky do lehu.

brouzdalka
21. dub 2016

@rousse
@natyyna Mám verzi 2014. Rozhrkaný není, ale těžší ano.

zzuzinda
22. dub 2016

Měli jsme Maxi cosi Muru 3. Jde po i proti směru a jde úplně dolehu.

rousse
22. dub 2016

@brouzdalka nám hrkalo přední kolečko od prvního vyjetí - na reklamačku to prý nebylo - hrkalo tak, že se po mě lidi otáčeli.... a konstrukce byla rozvrzaná po půl roce ježdění až běda.... strašně mě ten kočár zklamal...třeba ty novější byly kvalitněji udělané, já už se pro druhé mimčo k Xlanderu fakt nevrátím - i když se mi vzhledově ten kočárek strašně líbil.

hojda
22. dub 2016

úplně do lehu tj do 180 stupňů moc kočárků nejde, opravdu si to ověřte, někdy maminky píšou, že jde do úplného lehu, ale není tomu tak. Já vím u Teutonia, kde jde i měnit ten směr jízdy a nebála bych se ani bazorové, opravdu vydrží.

tofife
22. dub 2016

Baby Design Lupo Comfort, jde do lehu a proti směru jízdy.

brouzdalka
22. dub 2016

@rousse Tak u nás spokojenost, jezdím s ním od léta 2014 doteď.

natyyna
autor
22. dub 2016

@hojda děkuji za upozornění, raději si to ověřím na živo i v obchodě, až budu mít favorita 🙂

natyyna
autor
22. dub 2016

@tofife děkuji, ale jednak je to dvojkombinace, a ani nejde dát do úplného lehu! Mám Baby design Husky a ani ten není do úplného lehu stejně jako Comfort.

vanilkacka
22. dub 2016

Hartan Racer GT,prostorny,koš na 5 kg