Kočárek - trojkombinace, terén, atd. Rady?

alex97
27. únor 2021

Dobrý den.
Už 4 měsíce hledáme kočárek.
Chtěli bychom trojkombinaci a jelikož bydlíme na vesnici tak něco vhodného do terénu. Otáčení korbičky pro I proti směru jízdy. A u sporťaku polohování.Kdyby k tomu bylo i vybavení jako prebalivaci taška atd.. Rodit máme začátkem října.
A cena do 15 tis ?
Nějaké doporučení?

maaaadlaaaaa
27. únor 2021

@alex97 Ja jsem pořídila ABC Desing Viper. Cenově by odpovídal, teď je mají v akci.

verunnaj
27. únor 2021

Mám kinderkraft moov 3v1 a jsem moc spokojená. Ale vhodnější je 2v1 protože ty sedačky jsou opravdu nekvalitní 🙂

zelenaesmolda
27. únor 2021

@alex97 nekupujte trojkombinace,vajicka z nich jsou male a nejsou bezpecne.

pe_tu_ss_ka
27. únor 2021

@alex97 souhlasím, určitě dvojkombinaci, a kvalitní vejce zvlášť do 13kg (cybex aton 5, cloud z, klippan dinofix, a jiná velka vejce), kde děti vydrží většinou do 1 roka a půl, kdy stopro sedí a jsou zpevněné do pokračovací (protismer alespoň do 18kg)

me_druhe_ja
27. únor 2021

Já mám Chicco activ3. Respektive měla. 🤣 Korbička lze teda naklapnout jenom čelem k tobě, sporťák je zase jenom, ze dítě čumí ven... Do terénu je fakt super. Akorát teda do auta je hodně neskladný. Cenově se vlezeš. A ve vajíčku kluk občas jezdí doteď - bude mít 16 měsíců 10 kg a 80 cm. Ale už máte nakoupeno pokračovací takže vajíčko už používám jenom občas do druhého auta.

te_reza
27. únor 2021

@maaaadlaaaaa taky jsem měla a byl úplně super, zvládl úplně všechno.

maaaadlaaaaa
27. únor 2021

@te_reza To ráda slyším. 🙂 Už se těším až s ním vyjedu.

marti89
27. únor 2021

Koupila bych hluboký z druhé ruky a nějakou pořádnou autosedačku, až potom bych si pořídila lepší sporťák, ten se využije nejdýl. Trojkombinace stojí obvykle za prd. Koukni třeba na Dorjan.

alex97
autor
27. únor 2021

@verunnaj na ten sem taky koukala.Ale žádné recenze sem nenašla. A vajíčko ste zvolila jake ? Aby se dalo upevnit i na kočárek?

zelenaesmolda
27. únor 2021

@alex97 vejce bys mela vybirat primarne podle bezpecnosti a ne podle toho jestli se da upevnit na kocarek.Stejne neni vhodne mit dite ve vajicku mimo cesty v aute,to je lepsi prendat ho z vejce do kocarku 🙂

verunnaj
27. únor 2021

@alex97 cybex aton 5 🙂 ale měla sem nejake nástavce už je bohužel nemám, zkuste skupinu na fb deti v protisměru, poradí

gracinka7
27. únor 2021
urych
5. bře 2021

měli jsme 3kombo, ale stejně jsme pak na každý období kupovaly jinej.. teď má sportťák asi za 3tis a ten vyhrál ...