Sportovní kočárek po i proti směrný

avele
22. říj 2018

Dobrý den, prosím o tipy na kočárek, který lze po i proti směru jízdy, měl by být odpružený a ideálně, aby na něj šla i hluboká korba (pro případné další dítě), ležení musí jít do rovna, ne korýtko. Hledala jsem a zatím mi zaujal jen Joolz hub. Děkuji.

xkalisto
22. říj 2018

Máme Jané Crosswalk je super, má ty věci co si říkala a vypadá cool.

ivis_b
22. říj 2018

Já doporučuju Britax go next/go big, super velký koš, není moc těžký (na to, že je to sporťák z kombinace), krásně se ovládá, má nepromokací látku a prodlouženou stříšku u korby i sporťáku, takže pláštěnku jsem vůbec nepoužívala, sporťák je opravdu velký, takže dítě z něj jen tak nevyroste. A má super pohodlnou rukojeť.

zelenaesmolda
22. říj 2018

Peg perego Book,neni teda odpruzeny ale jinak splnuje vsechno

avele
autor
22. říj 2018

@zelenaesmolda Bydlím na vesnici, potřebuji, aby byl i odpružený...do terénu mám sice jiný, ale ani chodníky tady nejsou bohužel ideální. :-/

@ivis_b Děkuji, určitě se na něj podívám! A je odpružený?

@xkalisto Ten jsem objevila po dopsání tohoto příspěvku, jakou máš barvu? a jízdní vlastnosti jsou dobré? Děkuji.

ivis_b
22. říj 2018

@avele ano, je hodne mekky, na Jane crosswalk jsem tenkrat koukala taky a byl vyrazne tuzsi. Ale zase je potreba pocitat s tim, ze ta predni kolecka jsou proste mensi a penova, takze na kameny to neni (i kdyz my s nim jezdili i v Rakousku po kopcich). Ja mam k tomu dokoupena jeste nafukovaci kola, neotocna, vyuzila jsem v zime, kdyz bylo hodne snehu (pred 2 lety to bylo u nas v Liberci v zime sileny). Neni to vylozene terennak, ale rozhodne to neni chrastitko vhodne jen do obchodaku 🙂

hanka_12345
22. říj 2018

@avele a v cem vozis teda ted? kdyz chces sportak a pak pouzivat hlubokou eventuelne pro druhy mimco? my mame baby design lupo, na vesnici take jezdim a je skvelej, projede vsechno 🙂

prostenika85
22. říj 2018

Mutsy urban Rider. Měla jsem stejné požadavky 😉 Je to držák, nafukovací kola, co projedou vše a lehká manipulace díky natáčecí u podvozku. Mimochodem, právě budu svůj levně nabízet k prodeji, jestli bys měla zájem 🙂

avele
autor
22. říj 2018

@hanka_12345 Měla jsem trojkombinaci, prodala jsem jí, protože z vajíčka už dítě vyrostlo, z hluboké korby také a bylo mi líto to tady "sušit" ještě jakou dobu než dojezdíme ve sporťáku a hodnota by jen klesala.

avele
autor
22. říj 2018

@prostenika85 Děkuji za nabídku, ale raději bych nový.

@ivis_b Ano, přesně o to mi jde, aby to byl kočár, který něco vydrží. Jak jsem psala vyloženě terén jezdit nebudu, ale nemám ráda, když se najede na nerovný chodník a dítě už nadskakuje v kočáře.

hanka_12345
22. říj 2018

@avele ajoooo tak to pak jo tak ten co mame my ten odpruzenej je a vleze se tam i velky dite

ivis_b
22. říj 2018

@avele Tak ho běž omrknout, já jsem vybírala kočár asi 4 měsíce, měla jsem nakonec dva favority, pořád jsme je jezdili očumovat, až pak jsem někde četla nějaké doporučení na tenhle Britax (nenašla jsem snad jedinou špatnou recenzi) a když jsme ho s manželem viděli, bylo rozhodnuto. Fakt jsem s ním byla moc spokojená. Teď jsme teda koupili Valco, protože syn už je velký, chodící a potřebuju kočár co nejlehčí a nejskladnější (do letadla, do auta), ale tuhle jsme zrovna Britax vytáhli (jeli jsme na brusle a to s Valcem nejde) a úplně krásně se tam pořád vleze. Schovávám ho pro případné druhé mimčo, jiný bych nechtěla 🙂 Žádný kočár není stopro do města i stopro do terénu zároveň, ale tenhle je myslím rozumný kompromis.

sudylichozrout
22. říj 2018

@avele Mám též Jané Crosswalk a maximální spokojensot. Má vše, co píšeš, že bys chtěla. Odpružený je. Stojí cca 14 tisíc v singlu. Dvojka pak tuším něco kolem 18 tisíc a trojka 24 tisíc.

xkalisto
23. říj 2018

@avele já si pořídila Terrain. Taková pěkná neutrální. Jezdíme s ním po polních cestách a v poho. Když je všude kýbl šutru tak se nějakému drncani holt nevyhnes ale pruží. Přijde mi že velmi dobře reaguje v ruce. Chvilku mu na polňačce vrzalo kolečko ale přešlo to případně jsem četla na netu namazat. Ruční brzda je za mě dobre plus.

smudlinka24
23. říj 2018

Baby design

avele
autor
23. říj 2018

@xkalisto To je jaká značka?

@smudlinka24 Ten se, ale prodává rovnou jen jako dvojkombinace ne?

xkalisto
23. říj 2018

@avele ten Jané Crosswalk jak jste se ptala. 🙂Terrain je barva.

aleenka1234
23. říj 2018

@avele Bugaboo Fox, je úžasnej 🙂

fifina86
23. říj 2018
ivis_b
23. říj 2018

@aleenka1234 ten má korýtko, nemá rovný leh.

clementina
23. říj 2018
avele
autor
24. říj 2018

@xkalisto Jasně, už rozumím. 🙂

@aleenka1234 Korýtkové ležení-teda spíš sezení nechci...😕

@clementina Jak staré dítě v něm vozíte? Působí ne mě trošku vratce a ne moc prostorně...

avele
autor
24. říj 2018

Jinak jsem teda viděla na živo Joolz Hub a to je parodie na kočárek. Vypadá jak na panenky a myslím, že by byl dceři tak tak už teď a to má něco málo před 8kg...tříleté díte si v něm neumím představit ani s opravdu velkou představivostí...
Viděla jsem i Britax go big a je to zatím favorit, opravdu stabilní, velmi kvalitně udělaný kočár.

ivis_b
24. říj 2018

@avele jo stabilní Britax je hodně, to jsem zapomněla napsat. Je to trochu na úkor skladnosti, protože má hodně široký pozvozek, ale to je holt něco za něco 🙂

avele
autor
1. lis 2018

@ivis_b Tak jsem se nakonec rozhodla pro Britax Go Big, už je doma a zatím vše super, díky za tip. 🙂

bambullkaa
26. lis 2018

Joolz Hub určitě, je to krásný kočárek i praktický 🙂